Dažnai užduodami klausimai apie PLATINUM pašarą

Čia rasite atsakymus į klausimus, kuriuos uždavė klientai mūsų aptarnavimo komandai, bei praktinius patarimus, kaip šertį šunį visaverčiu PLATINUM pašaru.

Kodėl PLATINUM savo pašaruose naudoją šviežią mėsą?

Palyginimui su įprastais sausais pašarais, kuriuose yra naudojami perdirbti mėsos gaminiai, PLATINUM pašaras gaminas iš mažiausiai 70% šviežios mėsos. Perdirbti mėsos gaminiai gaminami naudojant labai aukštą temperatūrą, tuo tarpu šviežią mėsą galime perdirbti švelniai ir nepilant vandens, kuris yra reikalingas pašarus ruošiant įprastu būdu. Tai reiškia, kad baltymus galime panaudoti optimaliai, o likusi drėgmė susideda tik iš grynų mėsos sulčių, kurios galutiniui produktui suteikia neprilygstamą skonį, nepridedant skonio stipriklių.

Kaip pereiti nuo kitų produktų prie PLATINUM?

Patartina nedelsiant, be pereinamojo laikotarpio. Kadangi sausas pašaras PLATINUM ir kitų firmų pašaras yra skirtingai virškinamas, jų mišinys nėra rekomenduojamas.

Kodėl pašaras yra toks pats, nesvarbu kokia šuns veislė?

Kiekvienas šuo kilęs iš vilkų giminės, virškinamasis traktas yra pritaikytas mėsai virškinti. Mūsų PLATINUM grynuoliai yra pagaminti taip, kad juos lengvai galėtų virškinti bet kurios veislės šuo, pradedant čihuahua ir baigiant dogais. Jis patenkina visų veislių poreikius.

Kiek laiko galioja PLATINUM?

Sausas pašaras galioja 18 mėnesių nuo pagaminimo dienos, konservuotas PLATINUM MENU – 36 mėnesius, o MENU Mini  - 24 mėnesius.

Ar galiu maišyti skirtingas pašaro pozicijas?

Taip, galite bet kada pakeisti į kito skonio. Netgi tą pačią dieną naudoti kelis skirtingus skonius.

Kodėl PLATINUM neturi pozicijos skirtos vyresnio amžiaus šunims?

Gamtoje senas vilkas valgo, taip pat kaip ir jaunas. Jei vyresnio amžiaus šuniui duosite pašaro su mažiau baltymų, jis praras raumenų masę ir nebe taip džiaugsis gyvenimu.

Kodėl Puppy Chicken pozicijoje nėra žalialapių midijų ekstrakto?

Kad šuniukams nesukeltų problemų, gaminant svarbias medžiagas reikalingas augimui. Per pirmus 3 mėnesius nereiktų jų tiekti į šuniukų pašarą.

Ar PLATINUM atlieka eksperimentus su gyvūnais?

Galite būti užtikrinti tuo, kad nei mes nei jokia kita trečioji šalis neatlieka jokių bandymų su gyvūnais kurdami ir gamindami mūsų maisto ir priežiūros produktus.

 

Dažnai užduodami klausimai apie PLATINUM priežiūros priemones

Čia rasite atsakymus į klausimu, kuriuos uždavė mūsų klientai aptarnavimo komandai, ir praktinius patarimus kaip naudoti OralClean + Care.

Kiek trunka gydymas?

Gydymo trukmė nustatoma pagal šiuos kriterijus: veislė, svoris, apnašų konsistencija, pobūdis, genetinis polinkis, mityba. Nurodyti vieną laikotarpį visiems vienodai yra sunku dėl daugybės veiksnių. Tinkamai ir reguliariai tepant (svarbu: 2 kartus per dieną, nes kitaip apnašų plokštelė vėl sukietėja), mūsų patirtis rodo, kad plokštelę pašalinti reikia nuo 2 iki 6 savaičių, pavieniais atvejais ilgiau.

Šuniui nepatinka produktas.

Šunys šiuo atžvilgiu gali būti panašūs į vaikus. Jie nemėgsta prižiūrėti dantų. Pabandykite laikytis rutinos, nes vienintelė OralClean + Care alternatyva yra mechaninis dantų apnašų valymas pas veterinarijos gydytoją, bei naudojant anesteziją.

Ar OralClean + Care turi rugščių?

Ne, jame yra tik citrusinių vaisių sėklų ekstraktas ir žolelių aliejų. Skirtumas slypi efekte: aliejus maitina ,apsaugo nuo infekcijos ir ilgainiui suminkština apnašas. Rūgštis užpuls ne tik apnašas, bet ir dantis bei dantų emalį.

Ar didelis kiekis alkoholio?

Alkoholio dalis matuojama pagal dozę vienam kartui, yra tik maža dalis, kad tikrai nesukelia jokio pavojaus šuniui ir katei. Todėl produktą netgi galima duoti sergantiems gyvūnams netaikant jokių išlygų. Šiek tiek alkoholio reikia, nes jis yra veikliųjų medžiagų pernešėjas. Tačiau kiekis yra identiškas ar mažesnis už skystus vaistus, kurie tinka vaikams.

Ar produktas taip pat veikia dantų spalvos pakitimus?

Ne, kadangi OralClean + Care nėra balinamoji priemonė ir joje nėra rūgščių, ji neturi įtakos spalvos pokyčiams. Tačiau, tai nereiškia, kad jis nepuola dantų emalio ir turi labai švelnų poveikį.

Ar tai reaguoja su homeopatiniais vaistais?

Taip, kadangi produkte yra žolelių aliejų, tokių kaip mėtos, todėl veterinarai prieš naudojant homeopatinius preparatus rekomenduoją pasitikrinti ar suderinami. 

Turiu sunkumų produktą suduoti savo katei.

Jei katė nelaižo gelio nuo letenos, pabandykite dar kartą uždėti šiek tiek gelio ant ūsų ar burnos kampo. Arba suraskite pašarą, kuris patinka Jūsų katei – lašišos pastą, pavyzdžiui krevetės, menkių kepenys ar kažką panašaus ir sumaišykite jį su OralClean + Care geliu. Tokiu būdu jį naudojant reikia šiek tiek daugiau laiko, kol jis pradeda veikti, tačiau jis veikia taip pat efektyviai. Suteikite visas galimybes.

Kuo skiriasi OralClean + Care Classic ir lašišos aliejus?

OralClean + Care sudėtyje yra papildomų lašišos aliejų, jo skonis šiek tiek švelnesnis nei Classic ir daugelis gyvūnų jį mėgsta.

Ką turėčiau pirkti ar purškalą ar gelį?

Tai visiškai priklauso nuo jūsų ir jūsų gyvūno. Purškimo pranašumas yra tas, kad jis panaudojamas greičiau ir dozę lengviau kontroliuoti. Bet ne kiekvienam gyvūnui patinka purškimo garsas ir gyvūnas gali reaguoti nusipurtydamas, o tai apsunkina naudojimą. Gelis yra lengvai naudojamas ir gerai prilimpa prie plokštelės. Skirtingai nei purškiant privalote nusiplauti rankas, prieš ir po tepimo.

Ar gelį sunku išspausti iš buteliuko?

Tiesiog laikykite buteliuką aukštyn kojom.

Gelis visada nuslysta nuo mano piršto.

Įdėkite gelį į šaldytuvą, jis sustings ir taps mažiau skystas. Jei taip pat laikote gelį aukštyn kojom, lengviau išspausite.

Mano šuo praryja gelį – ar tai pavojinga?

Ne, kadangi OralClean + Care sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai, jie yra visiškai nekenksmingi jūsų šuniui ar katei, galima naudoti be jokių rūpesčių.