PLATINUM išskirtinumas

Įprastas sausas pašaras

 • Įprastas sausas pašaras šunims gaminamas iš augalinių žaliavų ir nedidelės dalies mėsos miltų, bet ne iš šviežios mėsos. Liekamasis drėgmės kiekis pašaruose yra 8%  ir tai tai yra ženkliai žemesnis procentas nei PLATINUM.
 • Gamyba įprastai vyksta ekstruderyje. Pirmiausiai ingredientai sumaišomi su vandeniu, tuomet kaitinami iki aukštos temperatūros ir stipriai suspaudžiama į granules.
 • Kiekviena granulė apgaubta storu sluoksniu, kurį reikia atverti (prakąsti). Dėl šio proceso trukmės pašaras ilgą laiką išlieka skrandyje.

Taigi įprastas sausas pašaras išsipučia skrandyje, nes sugeria daug skysčių. Skrandyje ir žarnyne jo išbuvimo laikas taip pat yra žymiai ilgesnis.

PLATINUM laikosi kitokio požiūrio

 • Kadangi PLATINUM verdamas savose mėsos sultyse ir džiovinamas kambario temperatūroje, jo drėgmė yra didesnė, nei tradicinio sauso pašaro. PLATINUM sudaro 19% likutinės drėgmės, kuri gaunama grynai iš mėsos sulčių. Tai labai prisideda prie gero skonio. Mūsų klientai netgi sako, kad PLATINUM yra sultingas sausas pašaras.
 • Paruošimui naudojame ne mažiau kaip 70% šviežios mėsos. Be to, dedame ir kitų lengvai virškinamų ingredientų, tokių kaip ryžiai, kukurūzai ir (arba) bulvės bei aukštos aukštos klasės šalto spaudimo aliejai, žolelės, vitaminai ir mineralai.
 • Be to, mes esame vieninteliai gamintojai, gaminantys pašarus savo sultyse, nepridėdami papildomai vandens, kad išsaugotume jų maistinę vertę. Taip PLATINUM išlaiko aukštą kokybę.

PLATINUM skrandyje neišsipučia – o tai žymiai sumažina skrandžio užsisukimo riziką!

Sausame šunų pašare PLATINUM esantis didelis šviežios mėsos procentas, aukštos kokybės ingredientai ir paruošimo būdas yra pagrindiniai veiksniai užtikrinantys, kad pašaras skrandyje neišsipūstų, nerūgtų. Pašaro gabalėliai yra minkšti ir kompaktiški, didelės maistinės vertės. Štai todėl, Jūsų šuniui reikalingas mažesnis kiekis, nei jam reikėtų įprasto sauso pašaro. O tai reiškia, kad skrandis mažiau apkraunamas ir greičiau ištuštėja.

Tuo tarpu įprastas sausas pašaras skrandyje išsipučia, nes sugeria daug skysčių. Skrandyje ir žarnyne išbuvimo laikotarpis taip pat dažnai būna ilgesnis. Trys veiksniai yra atsakingi už tai:

 • Dažniausiai jis gaminamas iš augalinės kilmės žaliavos ir nedidelės dalies mėsos miltų.
 • Gamyba paprastai vyksta ekstruderyje.
 • Kiekviena granulė apgaubtas krakmolo sluoksniu.

Skirtumai tarp PLATINUM ir įprasto sauso pašaro:

 • PLATINUM skrandyje neišsipučia, nebrinksta, nekaista
 • Kelias virškinamuoju traktu yra žymiai trumpesnis
 • Žarnynas greitai absorbuoja maistinės medžiagos

PLATINUM nauda

Šiuos privalumus pastebėsite praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai pradėsite šerti šunį PLATINUM:

 • Laimingesnis gyvenimas.
  Lengvas virškinimas užtikrina, kad kepenys, inkstai, bei oda nėra apkraunami produktais, kurie neturi jokios naudos.
   
 • Didesnė raumenų masė
  Aukštos kokybės baltymai iš šviežios mėsos iškart skatiną raumenų augimą.
   
 • Blizgus kailis
  Pašare esantys maistingi, šalto spaudimo aliejai ir mūsų ingredientų grynumas.
   
 • Jokio netoleravimo ar alergijos
  PLATINUM taip lengvai virškinamas dėl natūralios, sveikos sudėties, tad netoleravimas yra retas reiškinys. Medžiagų apykaitai netrukdo denatūruoti ingredientai, kurie gali sukelti nepaaiškinamą niežėjimą ar kitas odos problemas.
   
 • Mažiau „Produkcijos“
  Kadangi PLATINUM pašarą organizmas sunaudoja optimaliai, šunys neturi viduriavimo problemų. Net „mažos dovanėles“, kurias palieka yra nedidelės ir tvirtos.
   
 • Aukštos klasės pakuotės
  Erkės esančios pašaruose gali sukelti įvairias alergijas (niežėjimą), tad mes visiškai įsitikine, kad PLATINUM pašaruose nėra erkių. Skirtingai nuo tradicinio sauso pašaro, PLATINUM dedamas į aukštos kokybės maišelius iškart po pagaminimo proceso, tai reiškia, kad pašaras nėra sandėliuojamas. Todėl erkės neturi šansų pakliūti į pakuotes.
  Tvirtas maišelis užtikrina, kad aromatas išlikų ilgai, kad Jūsų augintinis galėtų mėgautųsi pašaru nuo pirmo iki paskutinio kąsnio. Maišeliai yra 1,5kg ir 5kg dydžio, didesnius maišus sudaro keli maišai po 5kg. Sausas šunų pašaras pagamintas su 18 mėnesio galiojimo laikotarpiu.


 

 


Tik tai kas geriausia mūsų šunims: PLATINUM konservai šunims!

Mes sąmoningai laikomės kitokio požiūrio, todėl ypatingą dėmesį skiriame maisto produktams, kurie ruošiami tik iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių. Ruošdami PLATINUM MENU nepilame vandens – visaverčiai konservai gaminami tik savo paties sultyse.
Šis procesas užtikrina, kad mūsų konservai yra lengvai virškinami.

Įprastiniai konservai
Gaminami įpilant vandens ar mėsos sultinio, praskiesto vandeniu. Įprastame drėgname konserve yra didelis drėgmės kiekis, todėl sumažėja jo maistinė vertė.

 

Mažiau yra daugiau!
Didelė maistinė vertė yra pagrindinis veiksnys – o ji ypač didelė PLATINUM MENU.
Be nepaprastai lengvai virškinamų ingredientų, PLATINUM MENU sudėtyje yra natūralus drėgmės kiekis, kurį sudaro sultys gautos iš šviežios mėsos / šviežios žuvies.

Skirtingai nuo daugelių kitų gamintojų, kurių konservuotas pašaras pagamintas iš 80% (be jokių maistinių medžiagų) vandens, mūsų konservai pagaminti be pridėtinio vandens! Štai kodėl PLATINUM MENU yra labai turtingas maistinėmis medžiagomis, kurios lengvai virškinamos. 

Praktiškai tai reiškia:
Kiekviena 375 gramų PLATINUM MENU pakuotė maistine verte atitinka 800 gramų tradicinę alavo skardinę konservuoto pašaro. Taigi Jūsų šuniui jo reikia žymiai daugiau.