Dantų akmenys...

08.11.2021

.. Gyvūnų problema...

Dantų akmenų kaupimasis yra laipsniškas procesas, kuris tam tikru gyvenimo momentu paveikia beveik visus šunis ir kates. Tai sukelia skausmingus dantenų uždegimus ir periodontitą, blogiausiu atveju – dantų netekimą, kaulinio audinio pakitimus.

Dantų akmenys – tai kietos geltonos ar rausvos nuosėdos ant dantų, kurių neina pašalint skalaujant ar valant. Kurios susidaro dėl seilių susimaišymo su apnašomis, mineralinėmis druskomis.

Apnašos yra minkštos nuosėdos, susidedančios iš seilių, maisto likučių, bakterijų ir jų medžiagų apykaitos produktų, kaupimasis (1 pav.). Galiausiai seilėse esančios mineralinės druskos priverčia šias nuosėdas sukietėti (2 pav.) (3 pav.). Dantų akmenys prie infekcijų nepriveda, tačiau bakterijos, kurios prilipusios prie šiurkštaus paviršiaus išsaukia infekciją (4 pav.). Jų medžiagų apykaitos procesų produktai , įskaitant ir rūgštis, apima dantis ir dantenas. Katėms ir šunims dantų akmenys dažniausiai formuojasi aplink seilių liaukų šalinimo kanalus – tai apatinio žandikaulio, vidinė smilkinių pusė, o viršutinio žandikaulio išorinė.

Susidariusių akmenų kiekis priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip pagamintų sielių kiekis, tarpų tarp dantų dydžio ir burnoje esančios bakterinės mikrofloros sudėties. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti gerai gyvūno dantų priežiūrai, ypač turintiems paveldimą polinkį į dantų problemas.

* Paveikslėlyje pateiktas elektroniniu mikroskopu 6000 kartų padidintas dantis paveiktas dantų akmenimis. Dantų akmenys, yra akyti (nudažyti mėlyna spalva), siūlinės formos bakterijų (nudažytos žalia ir violetine spalva) kolonijas.

Mūsų produktai Oral Clean + Care

Be apnašų, be dantų akmenų!

Viena iš kelių dantų akmenų pasekmių yra periodontitas – bakterinė infekcija, galinti sukelti nepataisomus burnos ertmės pažeidimus. Infekcija negydoma, vienintelė išeitis yra mechaninis dantų akmenų valymas pas veterinarijos gydytoją, kuris paprastai atliekamas naudojant bendrą anesteziją. Blogiausiu atveju ištraukiamas dantis. Vyresnio amžiaus gyvūnams ir tiems, kuriems jau yra kažkokių sveikatos sutrikimų, bendra anestezija gali būtų rizikinga intervencija.

Dantų akmenys gali sukelti dantenų infekcijas, kurios yra labai skausmingos, todėl Jūsų augintinis negali valgyti.

Prieš lankantis pas veterinarijos gydytoją, turėtumėte išbandyti OralClean + Care šunims ir katėms.

Dėka OralClean + Care...

...pasigailėsite savo gyvūno anestezijos atžvilgiu, kad pašalintumėte dantų akmenis. Visi anestetikai juk apkrauną organizmą.

Veiksmingai pašalina dantų akmenis

Natūralioje medicinoje citrusinių augalų sėklų ekstraktas naudojamas dėl antibakterinių savybių. Naudojant OralClean + Care, šio natūralaus ingrediento ir žolelių eterinių aliejų derinys valo dantis palaipsniui ištirpindamas apnašas. Aukštos kokybės ingredientai prasiskverbia giliai į dantenų kišenes, kovoja su uždegiminiais procesais ir malšiną skausmą, jei dantenos jau pažeistos.

  • Visi OralClean + Care ingredientai yra 100% natūralūs ir atitinka maisto saugos reikalavimus!
  • Tik geriausia – natūralu!

Jautrus dantų emalis nėra pažeidžiamas, nes šis dantų akmenų šalinimo būdas neiššaukia rūgštingumo. OralClean + Care citrusinių vaisių sėklų ekstraktas yra iš sėklų, o ne vaisiaus minkštimo, todėl nėra rūgštus. Be to, alkoholio kiekis vienoje dozėje yra labai mažas, kad jums reiktų nerimauti dėl to. Kiekvieną kartą jūsų augintinis praryja šiek tiek OralClean  + Care, tačiau tai yra visiškai normalu ir nekelia jokio pavojaus sveikatai.