Kodėl PLATINUM negamina pašaro senyvo amžiaus šunims?

21.09.2022

Labai dažnai pasitaikantis klausimas - kodėl PLATINUM negamina pašaro senyvo amžiaus šunims?

Vyresnio amžiaus šunims baltymų poreikis nėra mažesnis nei jaunesniems šunims. Ypač senstant ir prastėjant virškinimui, baltymų poreikis organizme net ir padidėja. Todėl naudojant pašarą su sumažintu baltymų kiekiu yra sumažina vyresnių šunų raumenų masė, to eigoje sumažėję šuns fizinis aktyvumas, bei potraukis gyvenimui.

Be grynų baltymų kiekio, itin svarbi baltymų kokybė. Nes jie užtikrina optimalų virškinimą, kas lemia mažesnę apkrovą kepenims ir inkstams.

Būtent todėl PLATINUM pašarams pagaminti naudoja mažiausiai 70% šviežios mėsos, iš kurios gaunami tik aukščiausios kokybės baltymai, kurie yra lengvai virškinamai, optimaliai metabolizuojami organizme, dėka biologinės vertės prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo.

Pašaruose naudojamas ir vertingas žaliųjų midijų ekstraktas, kuris palaiko sveiką sąnarių funkciją, kas yra itin svarbu vyresnio amžiaus šunims.

Būtent todėl mūsų šunų pašaras idealiai tinka visais Jūsų keturkojo draugo gyvenimo etapais ir nėra būtinas specialus „senjorų pašaras“.

Šuniui senstant dažniausiai pasitaiko du scenarijai:

  • Šuo priauga svorio. Jei Jūsų šuns svoris šiek tiek padidėjo, tai nėra priežastis griebtis sumažinto kaloringumo pašaro. Tikriausiai jis tiesiog mažiau juda, todėl sumažėja jo energijos poreikis. Be to, daugelio vyresnių šunų kūno riebalų kiekis yra didesnis dėl medžiagų apykaitos. Jei šeriate PLATINUM šunų maistu, tiesiog turite šiek tiek sumažinti dienos šėrimo normą.
  • Kiti - numeta. Pastebėjus, kad šuns svoris senstant krenta, dažniausiai patariama pereiti prie lengviau virškinamo šunų pašaro. Tai palengvina kiek lėtesnę medžiagų apykaitą ir geriau panaudojamos maistines medžiagas. Ir čia puikiai tinka PLATINUM, nes mūsų pašaras suaugusiems šunims yra ypač lengvai virškinamas. Taigi nėra jokios priežasties specialiam senjorų pašarui. Tiesiog šiek tiek padidinkite dienos šėrimo normą, kad šuo gautų daugiau energijos. Jei Jūsų keturkojui ir toliau krenta svoris - kreipkitės į veterinarijos gydytoją.

Šunims, kuriems dėl amžiaus atsirado specialūs poreikiai rekomenduojame pasitarti su veterinarijos gydytoju. Galbūt bus skiriama speciali dieta ar /  ir maisto papildai.