Letenėlių priežiūra šaltuoju laikotarpiu
15.11.2021
Šuns letenų pagalvėlės yra labai jautrios, todėl šaltuoju metu jų priežiūrai turime skirti ypatingą dėmesį. Žiemą gali būti labai slidu, o kad to išvengti į gatves pasitelkiama įvairi technika kuri barsto druskas, smėlį.. kurie šuns letenoms visai nenaudingi. Be to, įėję į kambarį šunys gali iš karto apsilaižyti letenas, o tai taip pat jiems kenkia. Tačiau naudodami tam tikrus produktus ir kelias gudrybes pasivaikščiojimus lauke galime paversti 100% maloniais mūsų augintiniams.
Reguliari pėdučių plaukų priežiūra
Plaukai tarp šuns letenų pagalvėlių turi būti nukirpti iki minimumo. Tai gali padaryti bet kuris šuns savininkas, tačiau atlikite šį darbą atsargiai. Šunys bijo „kutenimo“, todėl jie gali judinti letenėles 😊
Letenų valymas
Už miesto gyvenantiems šunims ir jų šeimininkams kiek lengviau išvengti druskos barstymo gatvėse, tačiau mieste gyvenantiems šunų šeimininkams tai sunkiau. Parėję po pasivaikščiojimo nedelsdami nuplaukite šuns kojas šiltu vandeniu, kad šuo nelaižytų kojų ir neįneštų šios druskos į namus.
Trumpesni pasivaikščiojimai
Jei orai ypač atšiaurūs ir šalti, verta pasivaikščiojimus trumpinti, ypač jei matote, kad šuo jau kelia letenas. Tokiais atvejais, jei įmanoma, galima pasivaikščioti daugiau, bet trumpiau.
Šunų batai
Lengviausias variantas yra naudoti batus šunims. Tačiau ne visi šunys prie jų pripranta, taip pat daugeliui veislių labai sunku rasti batus, kurie puikiai tiktų ir išliktų taip, kad netrukdytų šuniui vaikščioti.
Naudokite letenėlių tepalą – Platinum SkinCare
Geriausias ir saugiausias sprendimas tiek miesto, tiek užmiesčio šunims yra tepalas letenėlėms. Kad jis gražiai įsigertų, letenėlių tepalą reikia tepti maždaug 10-15 minučių prieš išeinant. Platinum SkinCare žaizdų tepalas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, minkština, drėkina ir apsaugo letenų pagalvėles. Kadangi žaizdų tepalo sudėtyje yra alyvuogių aliejaus, natūralaus bičių vaško ir įvairių augalų ekstraktų, jis palieka letenas nuostabiai minkštas ir suformuoja apsauginį sluoksnį, kuris neleidžia gatvėje esančiai chemijai pažeisti letenėlių pagalvėlių. Be to, jis padeda šuns letenoms neįstrigti sniege esant žvarbiam šalčiui. Įeidami į patalpą, nuplaukite letenas šiltu vandeniu (jei vaikščiojote, pavyzdžiui, miesto gatvėmis) ir tuomet vėl galite patepti tepalu, kad letenėlių pagalvėlės visada būtų drėgnos ir minkštos!
Tikimės, kad šie patarimai padės Jums prižiūrėti augintinių letenas žiemą ir galėsite ramiai mėgautis pasivaikščiojimais nesijaudindami, kad Jūsų šuns letenų pagalvėlės suskerdės ar bus skausmingos. Gerų ir nuotaikingu pasivaikščiojimų!