MeatCrisp pašaras katėms

17.10.2022

Freshmeatdryer technologijos dėka pirmą kartą pagamintas visiškai sausas kačių ėdalas iš šviežios mėsos. Freshmeatdryer gamybos technologijos išskirtinumas yra tai, kad išsaugomi natūralūs šviežioje mėsoje esantys mikroelementai ir amino rūgštys. Todėl MeatCrisp daug geriau nei kiti komerciniai kačių pašarai patenkina kačių medžioklės poreikį. Tokiu būdu MeatCrisp subalansuoja Jūsų katės mitybą ir užtikrina puikią sveikatą.

Jokių skonio stipriklių, bet vis tiek labai gardus.

Freshmeatdryer būdu šviežia mėsa, su visomis kačių sveikatai būtinomis sudėtinėmis dalimis,  ruošiama žemoje temperatūroje cirkuliuojant orui. Lėtas ir tolygus džiovinimo procesas ne tik išsaugo natūralų mėsos skonį, bet ir kačių sveikatai reikalingą maistinę sudėtį. Taigi, net ir be skonio stipriklių MeatCrisp Jūsų katei bus labai gardus.

Skanus kačių pašaras, kuriame nėra skonio stipriklių.

Nuodugnus tyrimas parodė, kad daugelyje komercinių kačių pašarų nėra pakankamo baltymų kiekio. Jie gaminami, naudojant augalinės kilmės baltymus arba mėsos ar kitos gyvulinės kilmės miltus. Miltai, pagaminti iš gyvūninės ar augalinės kilmės baltymų yra mažesnės vertės nei esantys šviežioje mėsoje,

nes gyvūnų ėdalas jau buvo kelis kartus stipriai kaitintas prieš perdirbant į kačių pašarą. Palyginus su šviežia mėsa, mėsos ir gyvulinės kilmės miltai bei augalinės kilmės baltymai yra prasčiau įsisavinami ir turi mažesnę biologinę vertę. Tas pats pasakytina ir apie maistinių medžiagų kiekį.

Štai kodėl „MeatCrisp“ yra gaminami vien tik iš šviežios mėsos.

Kadangi katės yra labai išrankios pašarui, rekomenduojame pereiti prie naujo pašaro lėtai per kelias dienas. Pradėkite sumaišydami vos kelis PLATINUM MeatCrisp traškučius su katei jau pažįstamu sausu pašaru, kad katė priprastų prie kvapo ir skonio. Kitomis dienomis palaipsniui didinkite naujo pašaro kiekį.

Gali praeiti kelios dienos, kol katės pripras prie naujo pašaro (kvapo), todėl jei katė nevalgo naujo pašaro pirmosiomis dienomis, nenusiminkite. Tęskite maitinimą jau žinomu pašari ir vėl pradėkite perėjimą mažesniais žingsneliais.

Visuomet laikykite šalia pasiekiamą švarų vandenį, geriausia skirtingose ​​vietose, iš skirtingų medžiagų pagamintuose dubenėliuose ir skirtinguose aukščiuose (pvz., vienas ant žemės, kitas ant palangės). Katės prastai geria vandenį, todėl didelė įvairovė padidina tikimybę gerti vandenį. Katės dažnai mieliau geria tekantį vandenį, tam galima naudoti geriamuosius fontanus.

Svarbus yra pašaro patiekimo būdas ir vieta. Maisto dubuo neturi būti šalia geriamojo dubenėlio ir taip pat turi būti toli nuo kraiko dėžutės. Kalbant apie gėrimo ir valgymo dubenėlius, atkreipkite dėmesį, kad dubuo būtų platus – katėms nepatinka, kai geriant ar valgant ūsai liečiasi su dubenėlio kraštu, nes ūsai yra labai jautrūs. Tai svarbu ir sausam pašarui, o katė gali būti „išranki“ dėl to, kad jos ūsai nuolat patiria vadinamąją perkrovą.

Mažos porcijos – katės mieliau užkandžiauja kas 1-4 valandas (15-20 porcijų/24 val.). Pirmas valgis pageidautina nuo 3 iki 5 ryto. Kelis kartus per dieną siūlykite šviežio pašaro, bet nepalikite jo stovėti, kad išliktų pašaro skonis ir kvapas.

Katės mėgsta gaudyti grobį – pasiūlykite kamuoliuką ar kitų interaktyvių žaislų su pašaru.

SVARBU: nelaikykite katės badu, tai pavojinga gyvybei. Katė turi valgyti kiekvieną dieną!