Žaidimai lauke su augintiniais

30.03.2022

Atšilus orams vis daugiau laiko su augintiniais praleidžiame lauke. Tad norime priminti keletą šaunių žaidimų, kuriuos galite pažaisti su savo augintiniais 🐾🐕

  •  Virvės tempimas - itin paprasta padaryti su virvėmis, kurių gale pritvirtintas žaisliukas ar kamuoliukas (pavyzdžiui, guminis kūgis su virve).Skatinamas šuns instinktas čiupti grobį, tačiau tuo pat metu mokoma ir komandos „atiduok“, tad šuo mokosi žaislą paleisti.
  • Komanda „atnešk“ - Viena pagrindinių komandų „atnešk“ yra skirta užmegzti tvirtam Jūsų ir augintinio kontaktui. Šuo dėmesingai stebi šeimininko judesius,laukia komandos ir tik tuomet bėga paimti numesto žaislo. Daugelį šunų džiugina sviedžiami kamuoliukai ir cypsintys žaislai.
  •  Skraidanti lėkštė - Mokydami atnešti skraidančią lėkštę, tuo pat metu mokote komandų „atnešk“ ir „pas mane“. Šuo aktyviai juda ir reaguoja į Jūsų judesius.
  • Slėpynės - Norėdami sustiprinti šuns uoslės įgūdžius, saugioje teritorijoje paslėpkite jo mėgstamą žaislą ir duokite komandą „ieškok“. Žinoma, užduotis gali būti palengvinama, kai žaislas turi stiprų kvapą, pavyzdžiui, kvepia vanile. Šuo nuolat giriamas ir skatinamas nepasiduoti ieškoti. Pavykus surasti paslėptą žaislą, augintinį reikia aktyviai pagirti ir pažaisti su rastuoju žaislu.
  •  Surasti skanėstą - žaislai skanėstams – tai vienas lengviausių žaidimų su šunimi. Tereikia paslėpti gabalėlį skanėsto žaisliuko viduje ir paraginti šunį jįpasiimti. Tokiu būdu lavinamas šuns sumanumas ir gebėjimas naudotis dantimis ir letenomis.

Puikiai tam tinkamus skanėstus rasite mūsų el. parduotuvėje https://platinumpet.lt/lt/produktai/skanestai/6